Contact

Het bestuur

Het bestuur van Natuurpunt Leuven bestaat uit een aantal vrijwilligers die verkozen worden op de ledenvergadering en maandelijks vergaderen. Jaarlijks worden alle leden van Natuurpunt Leuven persoonlijk uitgenodigd op die ledendag. Op zo'n ledenvergadering brengt de voorzitter verslag uit van de van de afdelingswerking. De conservators bespreken op hun beurt de werking rond de natuurgebieden. Verder wordt het programma voor het komende jaar gepresenteerd.

Contactpersonen (allen vrijwilligers)

Yves Vanden Bosch (voorzitter): yves.vanden.bosch@skynet.be, 0478 50 90 06

Christine Daenen (penningmeester en webmaster): christine.daenen@natuurpunt.be, 016 25 25 19

Geert Sterckx (cons. Lovenarenbroek): geert.sterckx3@telenet.be, 0488 86 08 63

Mark Lehouck (cons. Wijgmaalbroek): mark.lehouck@telenet.be

Hubert Van Eyken (gids): hubert.van.eyken@pandora.be, 016 89 63 21

Annabel Pennings: penningsannabel@gmail.com

Thomas Vandenberghe:

Stefaan Sys: stefaan.sys@telenet.be: 0473 93 43 56

Eddy Macquoy (Koeheide-team): eddymac@telenet.be, 0485 41 21 99

Eric Malfait (Koeheide-team): 0475 27 59 97

Twitter icon
Facebook icon
Google icon
e-mail icon